Chicolino Серветка волога для дорослих і дітей алоє вера 72 шт.

Chicolino Серветка волога для дорослих і дітей алоє вера 72 шт.

Cерветки Chicolino не лише очищують шкіру, але й ніжно турбуються про неї. До складу лосьйону входить екстракт листя алое, численні лікувальні та косметичні властивості якого добре відомі. Оптимальне співвідношення якості полотна і складу лосьйону доповнюється ніжним трав’яним ароматом і зручним дизайном упаковки. Наявність клапану дозволяє серветкам не пересихати, а упаковці – слугувати довше. Склад серветок відповідає рівню рН шкіри, не містить спирту, парабенів, хімічних барвників та відповідає усім санітарним вимогам.

Chicolino Серветка волога для дорослих і дітей антибактеріальна 60 шт.

Серветки очищають шкіру і забезпечують максимальний захист, знищуючи близько 90% бактерій. Також серветки дуже ефективні при очищенні поверхонь дитячої кімнати, коляски, стільчики для годування. Оптимальне співвідношення якості полотна і склад лосьйону доповнюється зручним дизайном упаковки. Склад серветки відповідає рівню рН шкіри, не містить спирту, парабенів, хімічних барвників і відповідає всім санітарним вимогам.

Chicolino Серветка волога для дорослих і дітей антибактеріальна 60 шт.
Chicolino Серветка волога для дітей з перших днів життя 60шт. NEW

Chicolino Серветка волога для дітей з перших днів життя 60 шт. NEW

Cерветки ідеально підходять для щоденного догляду за малюком. Завдяки вмісту натуральних і природніх речовин шкіра дитини зволожується і ніжно очищується. Щільне та м’яке полотно серветки має оптимальний розмір і не розлазиться при використанні. Рясного просочення лосьйоном вистачає на те, щоб протерти всі забруднені ділянки шкіри. Склад серветок відповідає рівню рН дитячої шкіри, є гіпоалергенним, не містить спирту, парабенів, хімічних барвників і відповідає усім санітарним вимогам.
Велика упаковка з клапаном є зручною під час прогулянок і різних поїздок, коли немає можливості помити малюка.

Chicolino Серветка волога для дітей з перших днів життя 120 шт. з клапаном NEW

Це велика сімейна упаковка, яка є просто незамінною під час поїздок і мандрівок, а також за відсутності доступу до води. Полегшений склад активних компонентів і ароматизаторів робить склад лосьйону оптимальним для усіх типів шкіри та підходить для всіх членів родини. Відповідає рівню рН шкіри, не містить спирту, парабенів, хімічних барвників і відповідає усім санітарним вимогам. Наявність клапану дозволяє серветкам не пересихати, а упаковці – слугувати довше.

Chicolino Серветка волога для дітей з перших днів життя 120шт. з клапаном NEW
Дитячі ватні палички Chicolino, 60 шт.

Дитячі ватні палички Chicolino, 60 шт.

Дитячі ватні палички Chicolino з обмежувачем призначені для підтримки гігієни найменших діток і підходять для щоденного догляду за малюком з перших днів життя. Ватні палички оснащені обмежувачем для того, щоб уникнути занадто глибокого введення в носик або вушка малюка. Вони виготовлені з якісної натуральної і безпечної для здоров’я бавовни. Завдяки щільній намотці вати на гнучкий стік палички зберігають цілісність і гарантують максимально безпечне і комфортне використання.
За допомогою ватних паличок Chicolino можна очистити вушні раковини, шкіру в області пупка, обробити ранки і порізи, позбутись забруднень у важкодоступних місцях.
– зручна упаковка: пластиковий бокс з кришкою
– в упаковці: 60 шт.