Підгузки Chicolino Night

Наша новинка – нічний підгузок Chicolino Night. Його здатність до поглинання вологи збільшена, у порівнянні зі класичним підгузком, на 60%! Вдосконалений розподільчий шар – забезпечує сухість і комфорт дитині у нічні години. Використання збільшеного абсорбуючого шару дозволяє миттєво поглинати вологу та утримувати її.
Підгузки Chicolino Night мають посилені еластичні боковини, які захищають від протікання. Завдяки еластичним багаторазовим застібкам підгузок зручно одягати, а дихаючі матеріали – дозволяють повітрю циркулювати і шкіра малюка залишається сухою.

Дитячі підгузки Chicolino з сучасною двоканальною системою розподілення і надійного утримання рідини Double Stream

Дитячі підгузники Chicolino з технологією Double Stream

В новому підгузнику Chicolino використано сучасну двоканальну систему розподілення і надійного утримання рідини Double Stream.
Double Stream – це швидке поглинання та неперевершена сухість контактної поверхні підгузка. Революційна технологія Double Stream дозволяє рівномірно розподіляти вологу по двом поглинальним каналам і затримувати її усередині , не допускаючи утворення мокрих грудочок між ніжками малюка.

В Україні з’явився новий підгузник 6-го розміру від Chicolino

В Україні з’явився новий підгузник 6-го розміру від Chicolino

Вже в жовтні 2019 року матусі і татусі, які дбають про здоров’я і комфорт своєї малечі, зможуть побачити у крамницях свого міста новинку від компанії Chicolino - підгузник шостого розміру для найбільших карапузів. Підгузник з ще більшою поглинальною здатністю за лічені секунди поглинає вологу і рідкі випорожнення, зберігає шкіру малюка сухою на довгий час.

Chicolino - це перший підгузник українського виробництва, який ми старалися зробити не просто якісним і зручним, нашою метою було - зробити найкращий і найкомфортніший український підгузник для українських малюків і не тільки.

Повзункові перегони Chicolino на Галичині

Як проходили повзункові перегони Chicolino на Галичині

10 -11-го серпня на Галичині стартували Перші повзункові перегони. За підтримки ТМ “Chicolino” свято відбулося у Тернополі (10-11.08), Золочеві (10.08) і Бродах (11.08).

Що ж таке “Повзункові перегони”? Повзункові перегони - це “забіг” для малюків на 5-ти метрову дистанцію, яку дитина має подолати повзком. Завдання малюків - проповзти швидше усіх до фінішу.

Як було у Тернополі? В перший день (10.08) - на вулиці Миру, 3а, зібралося більше сотні людей. Батьки, діти, жителі і гості міста стали активними учасниками свята. Окрім “повзункових забігів” також відбулася естафета для мам “

Торгова марка Chicolino проводить

Повзункові перегони в Тернополі

В Тернополі 10-11-го серпня відбудуться справжні повзункові перегони. Вас чекають змагання для татусів і мам, естафета для малюків та подарунки* для найспритніших від Chicolino. «Повзункові перегони» – це «спринт» на 5-мeтрoву дистанцію, яку малюк повинен подолати повзком. Завданням дитини буде проповзти найшвидше до фінішу.
«Повзункові перегони» – це «спринт» на 5-мeтрoву дистанцію, яку малюк повинен подолати повзком. Завданням дитини буде проповзти найшвидше до фінішу.
За правилами батьки можуть «приманювати» своїх дітлахів улюбленими «брязкальцями»: іграшками, ключами, книгами тощо, але заборонено торкатися дітей під час проходження дистанції.

Ознаки про те, що дитина готова привчатися до горщика

Ознаки про те, що дитина готова привчатися до горщика

Прослідкуйте за вашою дитиною, якщо вона спроможна виконати більшість завдань – тоді можливо час прийшов:
дитина розуміє, що таке «сухо» чи «мокро»
вміє сама знімати і одягати штанці чи трусики
може самостійно сісти на горщик
проявляє зацікавлення до туалету
повідомляє поведінкою чи словами про те, що зараз відбудеться
їй не подобається бути в мокрих трусиках чи повному підгузку
може залишатися сухою протягом декількох годин вдень або просинатися сухою після денного сну.
Однак кожна дитина зростає індивідуально, тому сварити і соромити її за невдачі не варто. В маленькому віці

Як привчити дитину до горщика

Як привчити дитину до горщика

Привчання до горщика може здаватися складним завданням, але якщо ваша дитина дійсно готова, турбуватися немає про що. Вважається, що приблизно у віці 18-30 місяців малюк вже здатний контролювати свої потреби. Отже, якщо ви готові відмовитись від підгузків, але не знаєте з чого розпочати, тоді сподіваємось, що ці сім кроків допоможуть вам.

Познайомте дитину з горщиком, покажіть його і поясніть навіщо він потрібний. Можливо для цього в ігровій формі використовувати улюблену іграшку малюка.
Після кожного прийому їжі, перед прогулянкою і після сну не забувайте саджати дитину на горщик.
Не змінюйте місце, де стоїть горщик.

Як доглядати за шкірою новонародженої дитини

Дитяча шкіра є дуже ніжною і чутливою, містить великий процент води, майже зовсім не має власного кислотного захисного шару, тому їй важко самостійно протистояти шкідливим бактеріям, інфекціям та іншим подразникам. Саме тому необхідно приділяти особливу увагу та турботу під час догляду за шкірою малюка.

Своєчасна заміна одноразових підгузків. Підтримання шкіри дитини сухою і чистою є найкращим способом для запобігання різних подразнень та висипів. Волога або брудна шкіра швидко запалюється та стає уразливою для попрілостей. Тому дуже важливо міняти підгузок приблизно

Як правильно одягати підгузок

Напочатку молоді батьки витрачають багато часу на заміну підгузка. Дійсно, діти можуть використовувати приблизно п’ять або більше підгузків на день.
Процес зміни підгузка спочатку може здаватися складним. Але дуже швидко ви впевнитесь, що турбуватись про сухість і комфорт вашої дитини – це досить легко.

Перш ніж розпочати, зберіть все необхідне:
підгузок
вологі серветки для дітей з перших днів життя
присипку або крем, який можна використовувати під підгузок (для профілактики та лікування попрілості)
розстеліть пелюшку, щоб покласти дитину.
Переконайтеся, що всі предмети є недосяжними для малюка.