Як правильно одягати підгузок

Напочатку молоді батьки витрачають багато часу на заміну підгузка. Дійсно, діти можуть використовувати приблизно п’ять або більше підгузків на день.
Процес зміни підгузка спочатку може здаватися складним. Але дуже швидко ви впевнитесь, що турбуватись про сухість і комфорт вашої дитини – це досить легко.

Перш ніж розпочати, зберіть все необхідне:

  • підгузок
  • вологі серветки для дітей з перших днів життя
  • присипку або крем, який можна використовувати під підгузок (для профілактики та лікування попрілості)
  • розстеліть пелюшку, щоб покласти дитину.

Переконайтеся, що всі предмети є недосяжними для малюка. Діти ніколи не повинні залишатися без нагляду, ні на секунду. Навіть новонароджені можуть здивувати вас своїми навичками швидко перегортатися.

 

Діти ніколи не повинні залишатися без нагляду, ні на секунду.

 

За допомогою спеціальних дитячих вологих серветок обережно протріть шкіру малюка в зоні, на яку одягається підгузок, не забуваючи про складки на стегнах і сідничках. Після протирання зачекайте поки шкіра малюка стане сухою і, за потреби, нанесіть крем.

Відкрийте підгузок і просуньте його під дитину, обережно піднявши ніжки. Верхній край задньої частини підгузка повинен бути приблизно на рівні пупка дитини. Передню частину підгузка попустіть між ніжками дитини і закрийте ним низ животика. За допомогою клейких смужок закріпіть підгузок на талії. Будьте обережні, не стискайте їх занадто сильно.

Ось декілька порад, про які слід пам’ятати:

  • Не забувайте змінювати підгузок приблизно кожні три години, щоб запобігти появі подразнень та попрілостей на шкірі малюка.
  • Якщо на шкірі в зоні талії та навколо ніжок дитини залишаються сліди від підгузка, спробуйте не затягуйте його так міцно. Або можливо настав час переходити на підгузки наступного розміру.