Chicolino Night

Зустрічайте новий підгузок Chicolino нічний! Поглинання вологи збільшено на 60%.

Ми продовжуємо розширяти асортимент продуктів Chicolino і настала черга створити щось особливе. Ми впевнені, що наша новинка порадує усіх. Адже ми взялися за вирішення величезної проблеми – збільшення можливості поглинання підгузка, щоб забезпечити його використання протягом усієї ночі. І нам вдалося!
Наша новинка – нічний підгузок Chicolino Night.
Його здатність до поглинання вологи збільшена, у порівнянні зі класичним підгузком, на 60%! Вдосконалений розподільчий шар – забезпечує сухість і комфорт дитині у нічні години. Використання збільшеного абсорбуючого шару дозволяє миттєво поглинати вологу та утримувати її.

Підгузки Chicolino Night мають посилені еластичні боковини, які захищають від протікання. Завдяки еластичним багаторазовим застібкам підгузок зручно одягати, а дихаючі матеріали – дозволяють повітрю циркулювати і шкіра малюка залишається сухою.

На сьогоднішній день дитячі підгузки Chicolino Night доступні у двох розмірах. 4-й розмір для малюків вагою від 7 до 14 кг. та 5-й розмір для діток від 11 до 25 кг. В упаковці четвертого розміру – 40 підгузків, а в пачці з підгузками п’ятого розміру – 36 шт.

Упаковка нічних підгузків Чіколіно. Розмір 4
Chicolino Night. 4 розмір
Chicolino Night. 5 розмір

Функціональні переваги підгузків Chicolino Night